Naine, kes kaotas voorusevöö võtme, vajas abi tuletõrjujatelt.

Ühel heal päeval Itaalias, astus 60-aastane naine sisse tuletõrjejaama ning palus meestelt abi. “Ma kaotasin võtme, kas te saaksite luku lahti teha?” päris ta.

Esimese raksuga arvasid tuletõrjujad, et naine on kodust välja lukustatud ning uurisid, kus ta elab. Siis aga kergitas naine oma sviitrit ja näitas neile rauast voorusevööd. Tuletõrjujad aitasid naiselt seadme eemaldada ning uurisid olukorra kohta lähemalt, et saada selgust, kas naine on olnud seksuaalse- või perevägivalla ohver.

voorus 1

Naine selgitas, et kandis voorusevööd, sest kartis langeda rünnaku ohvriks, kuna piirkonnas olid mõned intsidendid hiljuti aset leidnud. Pärast meeleheitlikult võtme otsimist, jõudis ta järeldusele, et võti on lootusetult kadunud ning, et tal ei jää muud üle, kui otsida abi avalikelt teenistujatelt.

voorus 2

Keskealine naine selgitas veel, et lisaks enesekaitsele ümbruskonnas toimuvate rünnakute eest, otsustas ta voorusevöö kasuks, kuna soovis hoiduda seksuaalsesse suhtesse astumisest.

voorus 3
Intsident leidis aset selle aasta jaanuaris. Voorusevöö kasutamine seostub rohkem keskajaga ning tuletõrjujad pidasid kummaliseks, et naine kandis midagi, mida võib tänapäeval piinariistaks liigitada. Asjaosalised ei soovinud olukorda rohkem kommenteerida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga