Nad kutsusid 107-kilost meest paksuks lehmaks. Aga 4 aastat hiljem näitas ta neile…

Nii kaua, kui 19-aastane iirlane Michael Sullivan end mäletab, oli ta paks. Isegi lapsena kaalus ta rohkem kui tema mängukaaslased. Ta võttis pidevalt kaalust juurde ja kaotas sõpru. Teismeeas sai Michaelile järsku selgeks – toit on ainus sõber, kes temaga jäi.

paks lehm 1

Kool muutus poisile aina raskemaks. Ühel päeval, kui Michael kaalus juba murettekitavad 107 kg, kutsusid kaasõpilased teda erinevate solvavate nimedega, mis jätsid oma jälje. “Sa paks lehm”, karjus üks endine sõber. Ülikoolis läks Michaelil natuke kergemaks, sest ta leidis uusi sõpru, aga mõistis kiiresti, et sõprade ning tüdrukute jaoks oli ta lihtsalt “naljakas paks tüüp”. Siis võttis ta vastu otsuse…

paks lehm 2

Michael valis vale ja väga ohtliku teekonna: ta näljutas end. Ta kõhnus seni kuni oli ebatervislikus alakaalus ning temast oli järgi vaid luu ja nahk. Arenes söömishäire, mida paljud inimesed seostavad ainult noorte naistega, kuid mis tegelikult mõjutab ka noori mehi, kes end peeglist liiga paksuna näevad, kuigi reaalsuses on nende kehad täielikult alatoidetud.

paks lehm 3

Siis tegi Michael kannapöörde. Ta õppis tervisliku toitumise ja regulaarse treeningu kohta. Sellest ajast on noormees olnud peatamatu! Ta treenis peaaegu iga päev ja valmistas oma kehale toiteväärtuslikke eineid. See tasus kiiresti ära. Järsku oli endine ülekaaluline mees kiiresti lihaseid kasvatamas. Michael avastas täielikult uue arusaamise ja tunnetuse oma kehast ning koos sellega ka täiesti uue elu. Esimest korda oma elus tunneb ta end tervena.

paks lehm 4

Oma edu läbi õnnestub tal tema piinajaid tõeliselt karistada. Nad ei suuda kuidagi uskuda, kui nad kuulevad, kuidas nende peksukott nüüd elatist teenib. Keegi ei osanud arvata, et see tema jaoks võimalik on – Michael on fitness modell!

paks lehm 5

paks lehm 6

See on tõesti muljetavaldav, kui palju võib tahtejõud inimest mõjutada. Kui see muutumine ka sind hämmastab, siis jaga Michaeli lugu kõigile, keda sa tead.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga