Selle asemel, et kass vabaks lasta, jäeti ta varjupaika. Kuid oli ka hea põhjus!

Me näeme üha rohkem ja rohkem, et loomadel tõepoolest on sügavad tunded ja nad on väga hoolivad olendid. Selle loo kangelane on kass Radamenes.

kass 1

Loomade varjupaika saabudes oli tal kriitiline hingamisteede infektsioon ning võitles ta oma elu eest. Tänu ravile ja tohutule saadud armastusele, suutis ta haiguse ületada.

kass 2

Kuidagi mõistis ta, kui tähtis on abivajajaid raskel hetkel toetada ning nüüd näeme Radamenest seda teistele edasi andmas.

kass 3

Ta on varjupaigas täiskohaga vabatahtlik, kes veedab oma päevad saatusekaaslasi aidates ja neile seltsi pakkudes.

kass 4

Radamenes kaisutab paranevaid loomi ja nurrub neile parimaid soove, mis on täis positiivsust.

kass 5

Ta on tõeliselt lojaalne ning jääb abivajaja juurde kuni tervenemiseni.

kass 6

Lähedus ja puudutus on olulised komponendid ravis. Koos seltsilisega, paranevad üksikud kiiremini ning olukord on palju positiivsem.

kass 7

Öeldakse, et kassid näitavad kiindumust oma tahte järgi, aga jagavad lahkelt, kui seda vajatakse. Selle imelise kassravitseja puhul tundub tõesti nii olevat.

kass 8

Nagu näete, ta tõesti kallistab ja pakub külluses lähedust!

kass 9

Rademenes on tõeline ravitseja. Tingimusteta, aitab ta kõiki oma kaaslasi. Ta tunneb, et see on õige asi, mida teha. Kaastunne ja hoolivus on kaks asja, mida me võiks loomadelt õppida. Jaga seda imelist lugu kõigile oma sõpradele ja oma perele, et levitada häid tegusid, mida see hämmastav kassike korda saadab.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga