Pärast “söötjaga” suhte lõpetamist, võttis justkui õhupallina paisunud naine 110kg alla.

Vahel võib suhte lõpp tähendada depressiooni, liigsöömishäiret ja sellega kaasnevat kaalutõusu, kuid 51-aastase Patty Sanchesega juhtus hoopis vastupidi. Tema võttis pärast “söödetav-söötja” suhte lõpetamist kogunisti 110kg alla.

Söötjad on fetišistid, kes armastavad näha kedagi üle söömas ja paksuks minemas. Patty sõi päevas 13000 kcal jagu, mis on umbes 6 korda rohkem kui keskmise naise päevane energiavajadus. Kümme aastat kestnud suhte jooksul tõusis naise kaal lausa 320 kilogrammini.

Selline oli Patty suhte vältel

patty 1

Ta ise kirjeldas olukorda nii:

“Ma surin aeglast surma… Pean tõdema, et 90% suhtest keerles söömise ümber. Olin voodis kinni ja ei suutnud liigutada. Elu üle kadus kontroll. Söödetav-söötja suhtes on rohkem halbu kui häid külgi. See ei ole tervislik!”

Foto koos endise poissõbraga

patty 2

Pattyl on ka viis last.

patty 3

Poegade mure ema tervise üle ajendaski naist elustiili muutma. Süües enamasti puuvilju, juurvilju, tai- ja linnuliha ning mitte rohkem kui 3000 kilokalorit päevas, suutis naine langetada kehamassi 110kg võrra. Pojad valmistasid talle eined ja aitasid lihtsamate treeningharjutustega.

patty 4

“Pojana oli murettekitav näha, kuidas ta küll emotsionaalselt stabiilses, ent füüsiliselt laastavas suhtes oli. Mehe söötmisfantaasiad ja ema kaassõltuvus temast läksid käest ära.”

Vaatamata kümme aastat kestnud suhte lõpetamisele, tunneb Patty muutuse üle rõõmu. Ta suudab nüüd teha asju, mis varem liikumist piirava kaalu tõttu võimatud olid.

“Lihtsam on püsti tõusta ja voodist välja saada, majas ringi liikuda… Ma ei suutnud seda varem, aga nüüd teen harjutusi ja saan isegi küüsi värvida.”

patty 5

Lisaks kilodest vabanemisele ja end tervemana ning energilisemana tundmisele, paranes ka Patty suhe oma lastega. Nad on olnud toetavad ja uhked iga ema muutumiseni viinud sammu üle.

patty 6

Ma olen oma ema üle väga uhke. Tore on teda tagasi näha.

Patty koos poegade Logani and Scottiga, kes aitasid tal elustiili muuta.

patty 7

Vaata tema hämmastavat muutumist ka videost.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga