See väärkoheldud pull on elu aeg ketis olnud. Vaata, mida ta nüüd punases särgis mehele teeb.

Farmides elavate loomade elu on tõeliselt kohutav. Me ei räägi siin loomade jultunud kuritarvitajatest, vaid kõigist neist loomadest, kellele me tegelikult ei mõtle, kuid kes peavad elama kohutavates tingimustes, et me saaksime neid vaid tarbida. Miljonitel lehmadel puudub juurdepääs rohelisele karjamaale ning nad on sunnitud elama ahelates oma ametikohal.

Organisatsioon, mis neid loomi aitab, kohtas järjekordsel päästeretkel midagi hämmastavat ja vägagi liigutavat. See oli nende jaoks esimene kord, kui päästetud loom mitte ainult ei hüpanud ja mänginud suurest rõõmust, vaid avaldas ka päästjale südamlikult tänu. Vaata videost tänuavaldust imeliselt loomalt, kes oli pidanud terve elu kannatama, enne kui päästjad temani jõudsid.

8 kommentaari

  1. ta ei ole pull. ta on veis aga väga armas…

  2. Sedasi teevad kõik lehmadki,kui kevadel karjamaale pääsevad :D Anti !!! Ela natuke ka maaelu,kui ainult lolli linna elu.See oli pull,kuid oli ka veis,aga sinu komm on küll täitsa 0

  3. Veised jagunevad kaheks: Lehmad ja pullid (emased ja isased) Noorveised jagunevad: vasikad, mullikad

  4. See kes selle on kirjutanud peaks vist hakkama töökohta vahetama,sellist mist oleks temale kohane, et natukegi maaeluga kursis olla! Räägib sönnist nagu koerakutsikast,(idioot,)ta peaks koos suure sönniga lautta panema ja siis vaatama,millisest august kanad pissivad!

  5. Miks vaid üks pullike päästeti?Ja kas see loom oli ikka õnnetu seal lõa otsas?Kintsud olid peaaegu puhtad-olnuks need paksu sita korpade alla-siis saaks aru,et olukord oli hull.Ja kõikidel pole selliseid võimalusi,et nad saaksid olla vaba pidamisel.Kui ase on kuiv ja korras,siis kannatab loom lõas olemise ära…muidugi kahju,kui ei pääse karjamaale-seda privileegi ei jagu kõigile…

  6. “Gut Aiderbichl” on varjupaik Austrias, mis üritab loomadele pakkuda tükikest paradiisis. Nende visioon paraku ei ühti levinud praktikaga loomapidamises ning selline oli nende sõnum.

  7. See loom ei ole ju väärkoheldud. Laske kevadel loomad laudast välja ja vaadake mis toimuma hakkab. Loom väga heas toonuses ja puhas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga