Ta meikis ainult pool oma nägu. Kui töö valmis sai, vajus mul suu lahti!

Meiki on kasutatud vähemalt 6000 aastat ning arvatakse, et värvide kandmine kehale oli üks esimesi inimkonna rituaalseid tegevusi. See on täiesti võimalik, sest esimesed kehamaalingud pärinevad Aafrika keskmisest kiviajast, umbes 100 000 aastat tagasi. Kahtlemata meik on üks lahedamaid inimese poolt loodud kunstivorme ning võib ohutult väita, et me kasutame seda veel väga pikka aega.

YouTuber, NikkieTutorials, on spetsialiseerunud, nagu arvata võite – meigiõpetustele. Kui uskumatud fännid arvasid, et Nikki ilma meigita on see sama vana tuttav Nikki, kellega nad harjunud on ja selgelt äratuntav, otsustas ta teha video, kus näitab enda mõlemat poolt. Siinkohal tuleks au anda tema julgusele ja osata seda hinnata, sest anonüümne internet pole just kõige lahkem ja sõbralikum keskkond, kus oma nõrkusi paljastada.

Pika nimekirja kõrval, kuidas meik inimesi ühes või teises vormis igapäevaselt aitab, on hea vaadata täielikku muutumist, mis meigi abil võimalik on. Meigikandmine ei tähenda tingimata, et sa teed seda meestele meeldimiseks, madala enesekindluse tõttu või seepärast, et sa ei meeldi iseendale. Nikki arvab, et meik võib olla tõeliselt lõbus ning ei ole vaja häbeneda, kui sa seda lihtsalt armastad!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga