Kaks aastat pärast suhte lõpetamist postitas ta need fotod Internetti. Tema tahtejõud on imetlusväärne!

USAst pärit Laura Micetich oli olnud kogu oma elu ülekaaluline. Ta kaalus üle 127 kg ning tema 182 cm pikkuse juures oli teda raske mitte märgata. Ta tundis nagu ta oleks alati tähelepanu keskpunktis, hiiglaslik koletis, kes on teistele tee peal ees. Aga kaks aastat tagasi, pärast õpingute lõpetamist, otsustas Laura, et nüüd on aeg muutusteks.

kaalulangetamine 1

25-aastane naine mäletab pöördepunkti oma harjumustes, “See tuli siis, kui ma olin just ülikooli lõpetamas. 4-aastase suhe oli äsja lõppenud ja ma teadsin, et mul on vaja midagi muuta. Minust sai õpetaja ning tahtsin lastele eeskujuks olla.” Ta tundis muret, et uued inimesed tema elus ei võimelised ülekaalust kaugemale nägema.

kaalulangetamine 2

See oli motivatsioon, mida ta vajas, et oma harjumusi oluliselt muuta. Pärast aastaid kestnud salaja tohutus koguses kommide ja rämpstoitu söömist, lubas ta lõpetada. Alustuseks tegi ta endast “enne” foto…

kaalulangetamine 3

…Ja siis liitus jõusaaliga.

kaalulangetamine 4

Esialgu heietas ta mõtteid kaalu alandavast operatsioonist, aga otsustas, et tahab enne oma jõu ise proovile panna. Ta oli pühendunud tõestamaks nii endale kui ka inimestele tema ümber, et suudab muutuda.

kaalulangetamine 5

Ta alustas regulaarsete treeningutega ja hakkas sööma tervislikumat toitu. “Varem käisin pidevalt külmkapi juures ja sõin midagi, sest ma “vajasin” seda. See ei olnud isegi stressisöömine, lihtsalt kohutav harjumus – olin autopiloodil” Aga see lõppes kiiresti, kui esimesed kilod kadunud olid. Nüüd ta teadis, et ta võib jõuda oma eesmärgini.

kaalulangetamine 6

Laura töötas kõvasti ja järjekindlalt ning pärast ühte aastat oli ta kaotanud peaaegu poole oma kehakaalust. Ta sai jõusaalis hüüdnimeks “Raudne Hiiglane” ja kui sa teda täna näed, siis on selge, miks. Laura enne ja pärast pildid on uskumatud – raske uskuda, et fotodel on sama isik.

kaalulangetamine 7

Paljud inimesed ei suuda muutust päriselt uskuda. “Mõned inimesed arvavad, et ma olen käinud operatsioonil. Aga see on pikaajalise töö tulemus. Alguses oli mul vaja ennast veenda, et isegi jõusaali minna, aga ma tegin selle ära.”

kaalulangetamine 8

“Hiljem sain teada, et enamik inimesi jõusaalis arvasid, et ma olen mingi nali. Aga neile avaldas kiiresti muljet kui pühendatud ma olin.” Suur motivaator Laura jaoks oli tema Instagrami konto. “Pikka aega olin hirmul, et keegi, keda ma tean, leiab mind sealt. Aga kogukond oli nii toetav ja oli tõesti hea enda muutumist nii selgelt näha.”

kaalulangetamine 9

Kuigi Laura on nii palju kaalu kaotanud, on tema nahk on ikka pingul. Ta usub, et raske jõutrenn ja tõstmine on takistanud tema naha vajumist. Peale mõningate venitusarmide ja temast “enne” pilte, pole vanast Laurast peaaegu midagi alles jäänud. Tegelikult ta ütleb, et kannab venitusarme uhkusega. Need on meeldetuletus tehtud raskest tööst, investeerinud ajast ja sellest, kui kaugele ta jõudnud on.

kaalulangetamine 10

Tema muutumine on nii äärmuslik, et mõned firmad on püüdnud kasutada tema pilte oma dieedipillide reklaamides. Ta leiab, et see masendav, kuid ka kompliment tema vormis kehale.

kaalulangetamine 11

Laura tunneb end lõpuks oma kehas mugavalt ja on õpilaste ees seistes enesekindel. Mõnikord, kui ta oma vanu riideid näeb, on tal raske uskuda, et need olid talle kunagi parajad.

kaalulangetamine 12

“Minu peamine eesmärk on olla õnnelik ja terve. Ma armastan trenni teha. Tõstan raskusi kuus korda nädalas, see on uus lähenemine elule. See ei ole enam lihtsalt kaalulangetamine,” ütles ta.

kaalulangetamine 13

Selle tüdruku pühendumus on tõesti inspireeriv. On tore, et ta suutis alla võtta ja nüüd oma kaalu hoida. Loodetavasti tema edu jätkub. Milline hea eeskuju tema õpilastele – tõestus, et raudne tahtejõud võib viia väga kaugele!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga