Väidetavalt kitse poolt rasestatud naine sünnitaski pool-inimene ja pool-kits hübriidlapse!

Alabama naine, kes väitis end olevat kitse poolt rasestatud, sünnitas pool-inimese ja pool-kitse hübriidlapse. Aruanne, mis ilmus juba märtsis, väitis, et 22-aastase Janice Gilberti oli rasestanud tema isa kits nimega “Nibbles.” Naine selgitas, kuidas tema kihlatu, nüüd juba abikaasa, ei ole võimeline lapsi saama ja kui palju südamevalu see on neile tekitanud. Ta väidab jätkuvalt, et Nibbles oli tema ainus lootus omada pere ning tulevikku.

Leidis kinnitust, et 30. mail sündinud poisslaps nimega Nibbles Jr. on tõesti inimese ja kitse hübriidlaps. Teadlased kratsivad kukalt, püüdes selgitada ja mõista, kuidas see üldse võimalik on. “Ma ütlesin kõigile, et mina ja Nibbles oleme olnud lähedased juba ajast, mil olin vaid neljane,” sõnas Janice. “Aga keegi ei uskunud mind. Ja et te kõik teaks, ma ei seksinud kitsega! Oli vaja ainult Nibblesi spermat ja pipetti ning tegime asja ära. Nüüd on mul ilus poisslaps ja see on kõik, millest hoolin.”

hübriidlaps 2

Laps on praegu vastsündinute intensiivravis testimisel. Mängu on tulnud ka lastekaitsjad, kes püüavad otsustada, kas anda hübriidlaps üle vanematele või teadlaste kätte, et uurida, kuidas see tegelikult juhtus. Janice ja tema abikaasa on ütlevad, võitlevad oma pisipoisi eest. “Me ei teinud seda kõike läbi, et temast ilma jääda. Selles ei ole midagi illegaalset, et laps on teistest erinev. Me oleme valmis Nibbles Jr. eest võitlema.”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga