2-aastane sureb pärast tavalise toiduaine söömist. Nüüd tahab murtud südamega ema teisi lapsevanemaid hoiatada.

See õudusunenägu sai hirmutavaks ja traagiliseks reaalsuseks.

Michiganist pärit Emma ja Mohammed kaotasid oma 2-aastase poja pärast regulaarset külastust toidupoodi 2017. aasta augustis.

Perekond läks poodi toitu ostma. Nad ei oleks osanud kunagi ette kujutada, et päev lõppeb katastroofi ja kahetsusväärse tragöödiaga.

Ema Emma Carver võttis ühendust ajakirjandusega, et kirjeldada seda päeva, mis muutis tema elu igaveseks.

2-aastane poeg Ayyan Umar istus ostukärus, kui ema poes kaupu valis ja kärusse ladus. Ühel hetkel oli Emma lühikeseks ajaks seljaga lapse poole, et mõnda juustu lähemalt uurida.
Kui ta uuesti ümber pööras oli tema poeg on näost siniseks tõmbunud. Ayyan oli haaranud mõned viinamarjad ja omale suhu pannud.

See ei ole võimatu stsenaarium kõigile, kellel on väikelaps ja kui Emma kuulis oma väikest poissi lämbumas, teadis ta, et olukord on tõsine.

Õudus

Viinamarjad olid hingamisteedesse kinni jäänud.

“Ma viskasin juustu käest ja hakkasin vastu poja selga lööma,” ütles Emma Carver WXYZ TV-le.

Emma ütleb, et lõi tugevalt mitu korda vastu selga, et viinamarjad hingamisteedest välja saada, kuid ebaõnnestus. Üks kaupluses olev klient helistas kohe hädaabisse, teine ​​proovis Ayyani viis kuni seitse minutit elustada.

Lõpuks, kui paramedikud saabusid, suutsid nad ühe viinamarjadest välja saada, kuid oli juba liiga hilja – Ayyan ei hinganud enam ja oli surnud. Teise viinamarja eemaldasid haigla arstid hiljem.

“Mulle tundub, et see on lihtsalt halb unenägu ja keegi mind äratab varsti,” ütleb isa Mohammed nutma puhkedes. “Ta magab mu rinnal, ma näen teda kõikjal.”

Viinamarjade oht

Perekond soovib hoiatada teisi vanemaid sellest, kui ohtlikud tavalised viinamarjad väikelastele olla võimad, eriti toidupoes, kui te oma lapsi ei jälgi.

Ameerika Pediaatria Instituut ütleb, et alla nelja-aastased lapsed ei peaks kunagi tarbima terveid viinamarju – need tuleb pikuti pooleks lõigata.

Palun aita meil jagada Emma ja Mohammedi hoiatust, et päästa teisi lapsi sama traagilisest saatusest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga