Ema leiab beebi jalgadelt suured villid – siis avastab ta lapsehoidja kohutava saladuse.

Lubada kellelgi teisel oma lapse eest hoolitseda vajab usaldust. Lõppude lõpuks, pead sa jätma oma lapsed temaga üksi. Kahjuks on sellel paaril tulevikus väga raske last hoidja hoolde jätta, kui nende pisitüdrukuga on juhtunud midagi mõeldamatut.

Töölt koju tulles avastasid ema ja isa lapse talla alt suured vesivillid. Neil polnud õrna aimugi, kuidas villid sinna said. Aga kui nad paiste läksid, sai selgeks, et villid on põletuse poolt põhjustatud. Paar helistas kohe politseisse.

Keegi teine ei saanud põletusi põhjustada peale isiku, kes oli lapsega enne koos – nende lapsehoidja.

Washington Post teatab, et lapsehoidja, 36-aastane naine nimega Ismelda Ramos-Mendoz, on arreteeritud.

Charles Earle ütluste kohaselt põletas naine lapse jalgu praepanniga, kui laps ei lõpetanud nutmist. “Frustreerunud naine pani lapse jalad grillile või pannile, kus ta parasjagu tortillasid küpsetas,” ütles ta Washington Postile.

36-aastane naine oli jõudnud lapsehoidjana töötada üks või kaks aastat ja politsei uurib praegu, kas ta on ka teisi lapsi väärkohelnud.

Raske on ette kujutada, et keegi võiks midagi sellist teha. Need lood on hea meeldetuletus jääda valvsaks ja tähelepanelikuks. Palun jaga seda artiklit, et tuletada inimestele meelde olla ettevaatlik, kelle hoolde nad oma lapsed jätavad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga