Lennukisse kaks kohta ostma pidanud naine tegi läbi imelise muutumise ja kaotas pool oma kehakaalust.

24-aastane Amber Rose kaalus 159 kg, enne kui ta otsustas muuta oma elu. Tema kaal oli takistanud tal teha teatud asju, aga kui ta jõudis suuruseni 28, seisis ta silmitsi millegi vaieldamatult piinlikuga. Tal paluti puhkusele minnes lennukisse kaks kohta osta – olukord, mida ei soovi keegi kogeda. Kogu lennuki fiasko oli Amberile absoluutselt alandav.

«Ma pidin puhkusele minnes iga kord kaks lennupiletit ostma, see maksis mulle terve varanduse.»

«Mul oli vaja ka turvavöö pikendust, et vöö ulatuks üle mu punnis kõhu. See oli nii ebamugav, aga ma ei suutnud end kuidagi teisiti ette kujutada.»

«Reisiootuse asemel tundsin õudust tekitavat ärevust, sest lennukisse minek oli alati alandav. Tundsin, nagu kõik vaataks mind ja isegi siis, kui ma ilusatesse sihtkohtadesse jõudsin, pidin varjama oma keha, sest mul oli liiga häbi.»

muutumine 1

Amber tunnistab, et ta on alati ülekaaluline olnud, aga ta polnud mures, sest käis koolis, kus olid ainult tüdrukud. Hämmastavalt toetavad sõbrad ei toonud kunagi teemat üles ning tal õnnestus liigse kehakaaluga silmitsi seismist vältida.

muutumine 2

Alles siis, kui Amber Facebookis endast buffees tehtud fotot nägi, jõudis talle probleemi tõsidus kohale. Ta oli alati teadnud, et on suur, aga see naine oli hiiglaslik. Sel hetkel Amber teadis, et peab midagi muutma.

Ta liitus kaalujälgijatega, vahetas ebatervisliku toitumise madala kalorisisaldusega ning tervisliku söögi vastu ja alustas kergemate treeningutega. Üsna pea kutsus ta end jõusaali narkomaaniks ning oli kaotanud 82 kg ja ületanud seatud eesmärgid.

muutumine 3

Nähes ette rippuva ja lõtvunud naha probleemi, kogus ta raha ka kõhuplastika operatsiooni jaoks, et pärast kaalukaotust £8000 maksnev protseduur läbi teha. Amber selgitas, et ta tundis end pidevalt raskelt, isegi pärast kaotatud kaalu, sest kandis endaga kõhu ümber 3 kg üleliigset nahka.

rippuv

Õnneks on Amber nüüd suuruses 10 ja kaalub 76 kg. Jagades oma lugu, loodab Amber inspireerida ka inimesi enda ümber.

«Kui ma kaalusin 159kg, ei arvanud ma kunagi, et võiks 82 kg alla võtta, aga nüüd olen ma enda üle väga uhke. Ma ei jõua ära oodata, et suvel jälle lennukisse astuda ning ei tunne bikiinides väljudes mingit häbi. Enam ma ei rahvahulgast valedel põhjustel välja. Olen õnnelikum kui kunagi varem.»

muutumine 5

Amber on tõeline inspiratsioon. Kuigi me peaksime armastama ja aktsepteerima inimesi sellisena nagu nad on, sümboliseerib tema neid, kes soovivad elada tervislikumat elustiili ja on valmis selle nimel pingutama. Enesedistsipliin ja pühendumine võivad sind viia väga kaugele, kui suudad olla järjepidev ja neid ülistada. Olles motiveeritud midagi muutma, ei tohi sul olla vabandusi ja ettekäändeid varrukast võtta. Tubli töö, Amber!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga