Tõestus, et iga tütar muutub ükskord oma emaks.

Naised naljatavad vahel, et nad on aeglaselt oma emaks muutumas. See pole midagi, mille üle naerda, sest väites on rohkem tõtt kui arvata oskaks.

Inglismaal läbi viidud küsitluses osalenud naistest enam kui pooled lõpetasid kolmekümnendate saabudes ema vastu mässamise ja hakkasid neid hoopis imiteerima. Kõige populaarsem vanus oma emaks muutumiseks on 31 eluaastat. Võtmehetkeks, kus tütar võtab omaks ema suhtumise, maitsed, jms hoiakud, võib olla ka esimese lapse sünd.

51 protsenti naistes nimetas oma ema kõige inspireerivama naisena nende elus. Oma õde nimetas 18% naisi, vanaemasid 10% ja parimaid sõpru 8% naisi. Rohkem kui kolmandik küsitletud naistest nõustus, et ise emaks saamine oli pöördepunktiks ka neile.

24% naistest hakkas vaatama samu telesaateid või -sarju, 16% võtsid emalt üle hobid, 15% naistele jäi külge ema kõnepruuk ning 9% naistel muutus isegi maitse meeste vastu ema omaga sarnaseks.

Uuringu läbi viinud ettevõte leidis ka, et 80% bingomängijaid on hobi saanud oma emalt, vanaemalt või mõnelt teiselt naissugulaselt.

Sarnasused avalduvad väga hästi ka välimuse poolest. Alltoodud Photoshopi-eksperimendis on emade ja tütarde näod kokku lõigatud. Naised kandsid sama soengut ja jumestust, tulemused olid jahmatavad!

ema-tytar-2
Pildil: Ema Sara Pearson (62) ja tema tütar Clemmie (30).

ema-tytar-3
Pildil: Frances Dunscombe (83) ja tema tütar Tineka Fox (57).

ema-tytar-4
Pildil: Rhonda Mackintosh (45) ja tema tütar Darcey (15).

ema-tytar-5
Pildil: Esther Savage (73) ja tema tütar Wendy Brake (43)

ema-tytar-6
Pildil: Josie O’Rourke (48) ja tema tütar Jodie Clark O’Rourke (24)

Fotosid vaadates mõistsid tütred, kuidas nad vananedes välja näevad – täpselt nagu nende emad! Nad kõik nõustusid, et teevad seda suurema heameelega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga