Üllatavad asjad, mis ikka veel üllatavad meid igal aastal

Aastate jooksul oleme me kõik kogenud midagi jahmatavat ning üdini üllatusi pakkuvaid sündmusi. Olgu selleks saatus või miski muu kosmiline jõud, kuid pea igal päeval tabab meid läbi kogemuste uskumatud kokkusattumused. Keskpäevasel rongil istudes haarab noor naisterahvas kinni reelingust ning tema küünelaki toon on värvitoonilt identne reelingu värviga. Küüne lakkides ei mõelnud ta kordagi sellele, kas see toon on sarnane millegile tema lähedal. Tooni valides mõtles ta vaid tõele, et see värv on imekaunis ning sobib tema meeleoluga ideaalselt. Imeline üllatav asi, mille avastamisel valdavad kaunid emotsioonid.

Filmid ja kasiinod – uued võimalused toovad suuri üllatusi

Meelelahutusäris on trendid lihtsad tekkima tänu maailmas toimuvatele sündmustele. Filmide loojad ei jälgi sotsiaalmeediat just ideede puhangute tekitamiseks, nad jälgivad uudiseid, et ammutada uusi mõtteid. Igal aastal tuuakse kinolinadele filme, mis justkui põhineks meie unelmate elul. Romantilised komöödiad on eriti populaarsed ning samasse žanri soovitakse juurde toota. Ning kõige üllatavamaks osaks sel puhul on filmide osakaal, kus filmid põhinevad raamatutele. Enamus kasiinodes on nüüdseks kasutusel veebimängu platformid, mis tähendab, et ise ei pea kasiinosse kohale minema. Lehed nagu boostcasino.com/ee/slotid võimaldavad luua üllatavaid mänguvõimalusi ning meelelahutust ka kõige igavamatel hetkedel. Kasiinod üllatavad meid igal aastal uute võimalustega (krüptoraha kasutamise võimalus, live või turniirid). 

Me saame vanemaks ja armastame seda tunnet

Meie sünnipäevad toovad meelde taas tõsiasja, et me saame aastast aastasse vanemaks. Kuid üllatavaks osaks siin ei ole kingitused, sõprade ja perekonna poolne armastus. Meile pakub kõige enam üllatusi tõsiasi, et me armastame vanemaks saamist. Vanusega tuleb ka tarkus- nagu väidab iga lapsevanem, kui laps küsib, miks ta vanemaks saab. Emotsioonid võimenduvad hetkel, kui läidetakse küünlad tordil ning see sünnipäevalapse ette lauale pannakse. Miks on vanus vaid number? Miks me vaatame kaugele ja kaugemale, kui tähistame oma aasta kõige isiklikumat päeva? Sellel on suurepärane põhjus, miks inimesed armuvad ideesse jõuda kuldajastusse. Siis leiame endas tõelise julguse ja sõudleme tulevikku. Kuni selle ajani elame edasi olevikus.

Sõda tõi üllatusi ka 21.sajandil

Sõda ja vaen- kaks kohutavat sündmust, millest kirjutakse ajakirjanduses sel aastal igapäevaselt. Peale Ukraina ja Vene Föderatsiooni vahel puhkenud kokkupõrget ei ole maailm enam endine. Vene Föderatsioon on 30 aastat püsinud ühtse ‘vabariigina’, riigina, mille valdusesse kuulusid varasemalt nii Balti riigid kui ka Ida-Euroopa poolsed väikeriigid. Nõukogude Liidu lagunemise järel igatseti ühtset valitsejat, kuid seda vaid Venemaal. Nüüdseks pakuvad meile üllatusi reaktsioonid, mille abil reageeritakse teisi päästma. Mis üllatab meid igal aastal on kurbus. Kõik see kurbus, mis kaasneb kuritegudega, haigustega, sõdadega ning inimeste vaheliste suhetega. Kõik need viisid, mille abil kurbus meie hinge sööb, omavad laastavat tagajärge kõigile osalejatele. Kuidas seda aga võita? Tuleb astuda julgusega sellele emotsioonile vastu ning mitte ignoreerida tagajärgi. 

Sõbrad teavad sind kõige paremini

Olgu selleks sinu perekond või sõbrad, sind üllatavad nad enim hetkedel, mil tunned end enim haavatuna või emotsionaalselt avatuna. Sünnipäevade ajal tehakse just selliseid kingitusi, millest oled sa unistanud. Suvel soovitakse sulle pakkuda puhkust, mille oled ära teeninud ning lapsed leiavad võimalusi armastust avaldada. Perekonnas ei ole pingeid, kui pakud oma partnerile koostöö võimalust ning proovid luua aega nii endale kui ka temale.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga