Ta kastab oma varbad suuvette. Isegi eksperdid on mõjust hämmelduses!

Sul on arvatavasti üks pudel Listerine’i vannitoas, et oma hingeõhk värskena hoida. Kuid kas teadsid, et suuveel nagu Listerine on palju muid erinevaid rakendusi? Listerine leiutati juba 1879. aastal ning võeti kasutusele desinfitseeriva vahendina (kõige muu hulgas), kuid suuveena võeti kasutusele esmakordselt alles 1970.

Siin on seitse kasulikku nippi, kuidas ja milleks Listerine suuvett veel kasutada võib.

1. Vähendab kehalõhnu
On sul kunagi deodorant otsa saanud ja sul pole olnud asendust võtta? Vala veidi Listerine’i vatitupsu peale ja kanna kaenla alla. See on nii lihtne ja sa ei pea halbade kehalõhnade pärast enam muretsema.

2. Desinfitseerib
Nagu eespool mainitud, ei kasutatud Listerine’i algselt suuhügieeni tarbeks, vaid meie kodude puhastamiseks ja steriliseerimiseks. Kui valada suuvett WC-potti, kõlab see raiskamisena, aga tegelikult on see suurepärane vahend tualeti puhastamiseks ning samal ajal annab ta vannitoale ka kena lõhna.

3. Leevendab sääsehammustusi
Kui sind sääsk või mõni teine väiksem putukas hammustab, pea meeles, et Listerine leevendab tekkivat sügelust. Sa ei pea end kratsima ja hammustusekoht saab samuti desinfitseeritud.

4. Takistab kõõma tekkimist
Üllatuslikult soovitatakse suuvett ka kõõma vältimiseks. Lihtsalt lisa seda natukene oma peanahale ja pese.

5. Aitab vältida vistrike
Suuvett võib kasutada oma naha vistrikest ja mustpeadest vabastamiseks. Jällegi, lisa natukene suuvett vatitikule ja kanna õrnalt nahale. Nii saad olukorra jälle kontrolli alla!

6. Eemaldab küüneseened
Suuvesi on suurepärane ravivahend küüneseene vastu. Lihtsalt võta üks kauss ja täida Listerine’ga. Kõigest 30-minutiline jalavann Listerine’s kaotab seene.

7. Sinu hambaharjale
Kui sinu hambahari on pidevalt niiskes keskkonnas nagu vannituba, siis on väga lihtne bakteritel harjastele koguneda. Täida üks klaas suuveega ja pane oma hambahari ööseks sinna. Nii ei ole bakteritel mingit võimalust!

Need suuvee eri kasutusviisid võivad esmapilgul kummalisena tunduda, kuid nad teevad sinu elu kõvasti lihtsamaks. Proovi järgi, ehk üllatud isegi! Ära unusta kasulikke nippe ka sõpradega jagada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga