Terve internet toetab teda – Ei tähendab EI!

Stephanie poiss-sõber tuli purjus peaga koju ja tahtis seksida. Naine keeldus ja ütles EI – pärast mida peksis mees ta peaaegu surnuks.

Nüüd 32-aastane naine postitas haiglapildid koos sõnumiga teistele naistele Facebooki.

“Mul ei ole midagi häbeneda. Tema on see, kellel peaks olema häbi. Ma ei põgene ja peida end selle eest,” vahendab Daily Mail

Endine poiss-sõber peksis kolmekümnekahe aastase Stephanie Littlewoodi peaaegu surnuks. Intsident leidis aset Leedsis Inglismaal, käesoleva aasta aprillis. Stephanie tolleaegne poiss-sõber saabus alkoholijoobes koju ja nõudis seksi, aga Stephanie keeldus. 24-aastane partner heitis Stephanie voodile ja lõi teda kuni 50 korda, kirjutab Daily Mail.

Ta heitis mu jõuga voodile, jättes mind pisarates teki alla peitu ja kõndis välja. Mõne sekundi pärast saabus ta raevunult tagasi, haaras mind kannast ja tiris voodist välja, nii et lendasin vastu põrandat. Pärast seda ta kägistas mind ja lõi 40 või 50 korda rusikatega,” kirjutas Stephanie Facebookis.


Peksmine jätkus isegi kui Stephanie kaotas teadvuse. Haiglasse jõudes olid arstid šokeeritud. Pärast kohutavat intsidenti tuli Stephanie lõua ja hammaste taastamiseks teha mitu operatsiooni. Tal on silm ikka sinine, sest veresooned silmas on siiani kahjustatud.


Nüüd on Stephanie Facebookis oma loo rääkinud ja jaganud kõigiga šokeerivaid pilte sellest, mida tema poiss-sõber temaga tegi. Ta keeldub juhtunu pärast ennast süüdistamast ja mõistab, et mees on see, kellel peaks häbi olema.

Esialgu ei tahtnud ma välja minna – mul oli nii palju ärevust. See purustas mu enesekindluse. Inimesed muudkui rääkisid mulle, et ma ei peaks end peitma ja sa pole minu süü ning ma sain aru, et neil on õigus,” kirjutas Stephanie. “Ma ei taha millegi pärast häbi tunda – temal peaks olema häbi. Ma ei jää peitu.”

Stephanie endine poiss-sõber mõisteti peksmise eest 16-kuulist vanglakaristust kandma, kuid pärast eeluurimise ajal kinni istutud aja maha arvamist võib mees juba mõne kuu pärast vabadusse pääseda, kirjutab Daily Mail. Seega, Stephanie hoiatab teisi naisi.

“Ma tahan, et teised naised teaks, missugune koletis ta on. Tema pärast kannatan ma ka veel siis, kui ta juba vabalt ringi kõnnib,” kirjutas Stephanie.

Ei tähendab ALATI EI. Palun jaga seda artiklit ja toeta ka Stephanie’t, näita et oled tema poolt!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga