HIINA MEDITSIIN: Loe, miks peaks sibularattad enne magamaminekut sokkidesse panema. Kasulik teada!

Me kõik oleme kuulnud erinevatest toidul põhinevatest tervisenippidest, millest mõnda on päris raske uskuda, kuid seal on tõepõhi all. Näiteks, et porgandid parandavad nägemist või kurgid on nahale head. Nüüd räägime millestki, mis kõlab veel imelikumalt, aga tõesti toimib! Saad teada, mis juhtub, kui panna lõigatud sibularattad magamise ajaks sokkidesse.

sibul 1

Aastaid on külmetuse või gripi all kannatavad inimesed, sibulad soki sees, magama läinud ning värskena ärganud. See kõlab absurdselt, aga siin on loogiline seletus.

sibul 5

Hiina meditsiini kohaselt on sinu jalatallad, läbi meridiaanide ehk energiakanalite, võimsaks otseühenduseks kehas paiknevate siseorganitega. Meridiaanide tegevus on analoogne vere tegevusele, ent verd on võimalik näha, aga energiat mitte. Mõned inimesed vaidlevad meridiaanide olemasolu üle, kuid inimesed, kes hiina meditsiini mõistavad, teavad et süsteem on väga tihedalt seotud närvisüsteemiga. Jalatallas peitub üle 7000 närvilõpme, mis ühendavad teid ülejäänud kehaga ning närvid on olnud ida meditsiini keskpunktis tuhandeid aastaid.

sibul 4

Sibulad, samuti üks ida meditsiini võtmekomponente, on naturaalselt anti-bakteriaalsed. Sibulas sisalduv fosforhape suudab puhastada ümbritsevat õhku, aga läbi naha imendudes ka verd. Ravimeetodi fännid väidavad, et sibulad vastu jalgu magama minnes, vabastab keha toksiinid juurvilja sisse ning hommikul ärgates tunned end terve ja värskena.

NÄIDE ELUST: ema ravis lapse 39-kraadise palaviku ja tervendas ka abikaasa.

Kui laps haigeks jääb, teeb ema kõik, et oma lapsukesel parem hakkaks. 3-aastase lapse noor ema avastas tütre külmetuse ja gripi sümptomite käes vaevlemas. Internetist koduseid leevendusi uurides, jõudis temanigi info ning ta otsustas meetodit järele proovida. Ema lõikas mõned sibularattad ja pani need tütre sokkidesse, nõnda käitus ka vahepeal haiguse ohvriks langenud isa peal. Hommikuks olid tütar ja isa imekombel tervenenud. “Ma tunnen end suurepäraselt,” ütles tütar hommikusööki süües.

Järgmine kord poodi minnes ostan kindlasti rohkem sibulat, et juba detoksi- ja väiksemate tervisehädade mõttes see lihtne katse ära teha. Kas sina prooviksid midagi sellist? Jaga artiklit ka sõpradega, kui arvad, et õppisid midagi uut ja kasulikku!

4 kommentaari

  1. …ja nii ONGI… see toimib täiega !

  2. Sibula ja kurgi kohta ma ei ütle midagi, kuid porgand nägemist küll ei paranda, see on II maailmasõja aegne müüt. Porgand aitab tõesti osaliselt kaasa nägemise hoidmisele, kuid nägemist ei paranda need kuidagi.

  3. Üleöö ta küll ei mõju igatahes. Palavik, jube nohu ja jube köha ja kurguvalu – panin täna ööseks sibulalõigud soksisisse ja ei muutunud midagi – täna ikka sama kehv olla.

    • siiski, siiski… mingi efekt on olemas, oleme proovinud :)
      mina nii enda, kui la lapselapse peal… muidugi, kui juba pikalt haige, siis ei tea, me oleme alustanud kohe, kui “tunnused” ilmnevad ;)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga