Ta jättis lapse isaga üksi. 1 tund hiljem sai ta kõige hirmsama telefonikõne. See lugu on kohutav!

Cheyenne Rawe Owensby sündis terve ja õnneliku tüdrukuna. Ta on emale see üks ja ainus. Aga ühel päeval, kui ta isale külla pidi minema, juhtus midagi kohutavat.

raputatud laps 1

Cheyenne vanemad on lahutatud ning laps külastab igal teisel nädalavahetusel oma isa, aga seekord läks kõik teisiti. Pärast vaid tund aega isa juures, saab Cheyenne ema hirmsa telefonikõne.

raputatud laps 2

Cheyenne on vaid 8 kuud vana. Tema isa haarab ta ja raputab teda tugevalt, sest väike tüdruk ei lõpeta nutmist. Täiskasvanud mehe jõud on liiga suur ning lapse kolju murdub… Tekib sisemine verejooks ajus.

raputatud laps 3

Meeleheitel ema saab teada, et tema tütar on helikopteriga haiglasse viidud. Ta ei hinga enam. Jubedad uudised haiglast on järgnevad: tütar vajab kogu ülejäänud elu hooldajat ning jääb vegetatiivsesse seisundisse.

raputatud laps 4

“Nutmise, värinate ja oksendamise vahele palusin ma jumalat, et ta päästaks lapse, mitte minu. Kui ma tema voodi kõrvale jõudsin, nägin teda – sidemetes, igal pool kanüülid, parem jalg trombist must ja igalt poolt paistes – siis helistes mu telefon. Politsei ütles, et James tunnistas lapse raputamise üles.”

raputatud laps 5

“Poiss, kellesse olin armunud – minu esimene armastus, keskkooli kullake ja mees, kellega olin peaaegu 10 aastat elu jaganud – tegi seda MEIE tütrele. Kogu mu maailm varises kokku.”

raputatud laps 6

Cheyenne isa tunnistas üles, mida ta teinud oli ja. Ta lihtsalt “kaotas kontrolli”. Ema võitleb jätkuvalt tütre elu eest. Arstid ütlevad, et ta ei ela ööd üle ja kui elab, siis jääb terveks edasiseks eluks juurviljaks.

raputatud laps 7

Aga siis juhtub ime. Kuigi tükike Cheyenne ajust tuli eemaldada, ärkab väike tüdurk järsku üles! Ta suudab liigutada ja rääkida, aga tema parem külg on halvatud. Siiski, ei kaota ta oma elurõõmu ning hoolimata oma puudest, ei anna alla.

raputatud laps 8

Vahepeal on Cheyenne saanud 3-aastaseks ning näudib elu täiel rinnal. Tema naeratust vaadates ei suuda küll uskuda, mida ta läbi elama on pidanud.

raputatud laps 9

Cheyenne ema kirjutab regulaarselt Facebookis ning annab oma sõpradele ja perele Cheyenne edusammudest teada. Kõige tähtsama on talle, et kõik teaks: “Ole ettevaatlik, kellele sa oma lapsed usaldad!” Jaga seda sõnum kõigiga, keda sa tead. See võib päästa elu.

9 kommentaari

 1. alari reidisaar

  Selle lapse isa peaks mädanema vanglas. Nii ei kohelda väikeseid lapsi!

  • Getter saaremäe

   Mitte mädanema vaid surmanuhtlud…

   • Mädanemine oleks just parem karistus…surmanuhtlusega pääseks ta kohe põrgusse, aga mädanemisega peaks ta aastakümneid enne piinlema…

    • tänapäevased vanglad nagu hottellid mis piinlemisest sa siin räägid. Ta tuleks eluks ajaks kuhugile keldrisse visata ja 2 korda päevas tükk leiba ja vett visata.

 2. Karmel Green

  Lapse isa peab saama eluaekse vangistuse.Nii armast last tuleb oida ja armastada mite haiget teha.Jumal karistagu seda meest kes nii tegi.Selle mehega küll pole kõik päris korras.

 3. Hirmsad inimesed, kohtlevad lapsi kui oma sokke… Isegi neid paremini!!

 4. Issand jumal! Lugesin teksti läbi ja ma ei suuda uskuda ta peab küll ravile minema siis näeme
  Kas ta on muutunud!!!!

 5. armastan bebisi

  jube

 6. vaimselt ebastabiilne loom mitte mees

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga