Naine arvab, et ‘sündis vales kehas’ ja elab oma elu kassina.

Ta susiseb koerte peale, vihkab vett ja väidab, et näeb pimedas paremini. Psühholoogid arvasid, et ta kasvab sellest välja, aga Nano tahab kass olla terve elu ja loodab püüda ka mõne hiire.
kassnaine 2

See 20-aastane Norrast pärit Naine usub, et sündis valesse liiki ja on inimese kehas lõksus. Ta mõistis, et on kass umbes 4 aastat tagasi. Väidetavalt leidsid arstid “geneetilise defekti” tema DNAs, mis tõestab, et ta tegelikult ongi kass.

«Kõige paremini paistab välja, et ma olen kass, kui ma nurruma ja näuguma hakkan ning neljakäpukil mööda tuba käin. Vahel ma armastan ka kraanikausis või aknalaual magada.»

kassnaine 1

«Ma kuulen ja näen paremini kui tavalised inimesed. Kohvrirataste kõrin, võtmete kõlin taskus, jäätükid talla all krõmpsumas. Suudan keskenduda asjadele, millele teised ei suuda. Pimedas näen paremini kui päevavalguses, pole probleem. See on kurnav, aga kassielu- ja instinktidega harjub ära.»

svenkass
Tema parim sõber Sven on võrdväärselt huvitavas konditsioonis. Kui Nano sündis kassina, siis Svenil on isiksusehäire ja tema on vaid inimene, kelle peas on vahel kass. Paistab nagu taevas loodud paar, sest isegi omavaheline suhtlus käib näugudes. Demonstratsiooniks kolm kiiret mjäud tähendab “Tule, lähme nüüd”. Sven noogutab kaasa, et mõistab teda.

Vaata videot

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga