See ema sünnitas kaksikud. 4 aastat hiljem märkas ta midagi hämmastavat!

Brandy Wood on noor naine, kes on üsna tavaline ema. Ta armastab oma kaksikuid, abikaasat ja oma mobiiltelefoni. Ühel päeval, kui ta koos oma 4-aastaste poegadega kodus oli, otsustas ta teha väikese eksperimendi, et näha tehnoloogia mõju nende pereelule.

kaksikud 1

kaksikud 2

Ta kirjeldas tehtud katset Facebookis:
“Täna, kui mu poisid mängisid, tegin väikese eksperimendi. Istusin vaikselt nurgas ja jälgisin, mitu korda nad mänguhoos minu suunas vaatavad. Seda teevad nad mitmel põhjusel. Vahel tahavad nad mulle mõnda trikki näidata – kas ma hoiatasin neid või olin ma põnevil? Vahel tahavad nad lihtsalt minu reaktsiooni proovile panna. Kirjutasin üles, mitu korda ma lastelt neid pilke sain.”

kaksikud 3

Pärast ülelugemist jõudis ema kibeda arusaamiseni. “Ma mõtisklesin, mis oleks võinud juhtuda, kui ma oleks ninapidi telefonis olnud nagu tavaliselt.” Paberit vaadates sai ta aru, et poisid otsisid lühikese aja jooksul 28 korda tema tähelepanu.

kaksikud 4

Brandi kirjutas:
“28 korda oleks nad endalt küsinud, mis on internetis nii palju tähtsam kui meie? 28 korda oleks jäänud ema tähelepanuta, kui nad seda otsisid. 28 korda oleks oleks minu armastus sattunud kahtluse alla, pannes nad emotsionaalselt ignoreerituna. 28 korda oleks ma neile näidanud, et tõeline elu toimub internetis.”

kaksikud 5

Lõpuks lisas ta olulise üleskutse:
“Maailmas, kus meeldimised ja jälgijate arv on tähtsam kui tõelised sõbrad. Kus oleme aktsepteeritud meie online kohaloleku, mitte tegeliku mina põhjal – Selles maailmas veedetud aeg sillutab teed eraldatusele, mis viib samas toas viibivate inimeste omavahelise suhtlemiseni tekstisõnumite teel. Ma palun teid, et te võtaksite aega oma lastele! Nad vajavad teid ning kui te raiskate oma aega internetis, ei te kunagi, kes teid jälgib ja millise signaali te saadate.”

Postitus levis kiiresti ning paljud said Brandi eksperimendist olulise õppetunni. Mitte miski internetis ei ole tähtsam kui jagada aega oma lastega!

Üks kommentaar

  1. Kirss tordil on kohe see link teksti all peale lõppsõna “..jagada aega oma lastega” …”jaga facebookis” . sellega inimesi ei ravi :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga