Pane need taimed oma magamistuppa ja magad öösel palju paremini. Isegi NASA kasutab!

Paljud inimesed kannetavad uneapnoe, unetuse, öiste hirmude ja teiste unehäirete käes. Uneapnoe on unehäire, mis tekib kui hingamine magades katkeb. Ravimata uneapnoega inimesed võivad magades korduvalt hingamise lõpetada. See tähendab, et keha ja ahju ei pruugi saada piisavalt määral hapniku.

Uneapnoet on kahte liiki:
Obstruktiivne uneapnoe, mida põhjustab magamise ajal hingamisteede osaline või täielik lõtvumine ja kokkuvajumine ning tsentraalne uneapnoe, kus hingamisteed ei ole blokeeritud, kuid aju ei saada hingamiseks signaali.

Uneapnoe käes võivad kannatada kõik inimesed, sõltumata vanusest. Riskiteguriteks on gastroösofageaalne refluks, uneapnoe perekonna ajaloos, suur ja jäme kael, vanus üle 40a, ülekaalulisus, ninakinnisus ja allergiad.

Õnneks on olemas loomulik ja lihtne viis unekvaliteedi parandamiseks. Istuta mõni järgmistest taimedest oma magamistuppa ja naudi lõõgastavat ning rahulikku atmosfääri.

Havisaba

Havisaba eraldab öö jooksul rohkelt hapniku, parandab seeläbi õhukvaliteeti ja laseb kergemini hingata.

Lavendel

Lavendli lõõgastavad omadused leevendavad stressi ja ärevust. Samusti aeglustub südame töö, pakkudes magamistoas rahu, mis sobib hästi magamiseks ja puhkamiseks.

Harilik luuderohi

Luuderohi on üks lihtsamini kasvatatav taim. Ta suurendab õhukvaliteeti, eemaldades sealt toksiinid ja kuni 94% lendosakestest, vabastab hapnikku ning kergendab hingamist.

Aloe vera

Aloe vera on fantastiline õhukvaliteedi tõstja, mida kasutatakse isegi kosmosereisidel (NASA poolt kõrgelt hinnatud). See hammastav taim annab öö jooksul väga palju hapnikku, mis aitab unetuse vastu ja laseb rahulikult magada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga