Memm toitis kirikurahvast 15 aastat kassilihaga. Vaata, mida ametnikud tema kodust leidsid!

Oklahoma Ühendunud Metodisti Kiriku koguduse liikmed toibuvad siiani šokist, mille nad said, kui kuulsid, et kiriku hindamiskomitee esimees on neile viimased 15 aastat kassiliha söötnud.

83-aastane Janice Swinehart oli teeninud kirikuliikmete usalduse ning valmistas toite sadade ürituste jaoks, mida külalised kirjeldasid kui midagi hõrku ja unikaalset.

kassiliha 1

“Ma ei suutnud maitset päris hästi ära tabada,” ütles kirikuliige Tammy Murphy. “Mõtlesin alati, et see on midagi erilist. Kui ma Janice käest tema saladuse kohta uurisin, vastas Janice, et saab maitseaineid maailma eri paigust ja et enamik ameeriklasi pole nendega lihtsalt harjunud. Milline valetaja ta oli! Ma ei suuda uskuda, et sõin kogu see aeg hulkuvaid kasse.”

kassiliha 2

Enne naabri kaebust vanainimese kassipopulatsiooni üle ja loomatõrje saabumist ei osanud keegi midagi kahtlustada, aga kui naine ametivõimud sisse lasi, vaatas neile ruumide läbivaatlusel vastu 80 elus kassi.

Sügavkülmast leiti veel mõned nülitud kassid ja üks kass kilekotis, kes paistis olevat elusalt külmutatud. Ta tunnistas ta, et kasutas kassiliha aastate jooksul kiriku heaks toitude valmistamisel.

kassiliha 3

“Ma toon kodutud kassid tuppa, sest neil pole kuhugi minna,” jätkas Janice tunnistusega. “Kui nad jäävaks vanaks ja ei jõua enam liigutada, lõpetan nende piinad… humaanselt. Miks lasta neil raisku minna? Meil on maailmas nii palju nälgivaid inimesi ja liha on liha. Ma ei hooli, mida keegi ütleb või arvab. Inimestele toit maitses ja nüüd tahavad nad vinguda. Kamp tänamatuid tegelasi.”

6 kommentaari

  1. sellise vanamuti lõõks lihsalt maha pole sõnu

  2. Vàrdjas mutt ei ole sònu .

  3. Kassi liha on väga maitsev! Väga tervitatav lähenemine vanainimese poolt. Oleks vaid rohkem järgijaid, saaks Aafrika ja India ära toita. Kasse ju maailmas jätkub, eriti Põhja-Ameerikas.

  4. Õudne.kus küll inimeste ajud on

  5. näiteks Peruus korraldatakse tänase päevani kassiliha festivale !!! :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga