Vormel-1 põnev nädalavahetus Itaalias

Möödunud nädalavahetusel Itaalias Monza ringrajal toimunud vormel-1 sarja kolmeteistkümnes etapp tõi kaasa liidrivahetuse üldarvestuses ning rekordi purustamise. Pidev vihmasadu, mis tähendas keerulisi sõiduolusid, pakkus samas fännidele vaatemängulisi elamusi. Senini teist kohta hoidnud britt Lewis Hamilton võitis Itaalia GP ning tänu sellele möödus kolme punktiga Sebastian Vettelist ja juhib nüüd MM-sarja. Lisaks oli see Hamiltonile 69. kvalifikatsioonivõit, millega ta möödus Michael Schumacheri rekordist – 68 kvalifikatsioonivõitu.

Hamilton peaks eelistama online-kasiinosid

Järgmine etapp toimub juba aga 15.-17. septembril Singapuris ning see on Ferrari meeskonnale võimalus näidata, mis puust nad ikkagi tehtud on. Sinnani on piisavalt aega, et Hamilton võiks aga rahulikult võtta, pisut puhata ja meelt ka muul moel lahutada, kui ringrajal kihutades.

Võib-olla peaks ta aga kasiinode külastamise online kasiinode külastamise vastu vahetama. Märtsis, kui hooaja avasõit alles ees oli, külastas britt ka Uus-Meremaad ning otsustas õhtu veeta ühes Aucklandi kasiinos. Kahjuks ei jäänud tal külastusest kuigi head muljet. Ralliäss väljendas oma pahameelt ka internetis, öeldes et Skycity Casinos koheldi teda kui rämpsu ning ta ei soovita kellelgi sinna minna. Hiljem selgus, et mees oli lihtsalt eksinud riietumisreeglite vastu, mis keelavad mütsi ja päikeseprillide kandmise. Betsafe online kasiino üheks suureks eeliseks on see, et sa ei pea kunagi muretsema, mis riided sul seljas on – ülikond või pidžaama ning kui tahad, võid kanda lausa kahte mütsi ja kolme päikeseprillide paari korraga.

Kiired autod on alati olnud tähelepanupüüdjaks, sest isegi siis kui ise rallit ei sõida, on seda ikkagi huvitav jälgida. Rallisõidu kuninga MM-sarja 26. märtsil Austraalia ringrajal avalöögi saanud hooaja lõpuni on jäänud veel seitse etappi. Viimane etapp toimub 26. novembril Abu Dhabis, järgmine aga Singapuris. Kuna Betsafe kasiinos saab panustada ka vormelitulemuste peale, siis tasuks enne järgmist etappi sinna pilk heita ja oma pakkumine teha. Ja nagu öeldud, siis riietumisreeglite pärast muretseda pole vaja, vaid saad rahulikult vormelile keskenduda.

Häbistatud Ferrari ning võidurõõmu nautiv Mercedes

Ferrari meeskonnale oli Vetteli kolmandaks jäämine ja hooaja algusest saati hoitud sarja liidripositsiooni kaotamine muidugi eriti kibe pill, mida alla neelata, sest Itaalias, kui Ferrari sünnimaal, oleks ometigi tahtnud võidutseda. Itaalia Grand Prix oli mõeldud ka Ferrari 70. aastapäeva tähistamise tipphetkeks, kuid mida ei tulnud, seda ei tulnud. Võitu ootasid selgelt nii fännid, kes kogu sõidu domineerinud Hamiltoni võitu vilekooriga tervitasid, kui ka Ferrari meeskond. Isegi Ferrari tiimi pealik Sergio Marchionne tunnistas, et see oli kohutav. “Ma arvan, et me keerasime just käki kokku. Auto seadistus oli vale. Tundub, et me alahindasime seda ringrada. Peame minema tagasi tehasesse ja välja uurima, miks meil auto külg ees edasi liikus. Kuid me oleme Singapuriks tagasi,” vahendab Delfi Marchionne sõnu.

Hamilton tegi aga sujuva sõidu, mis tõi ta sel hooajal esmakordselt liidripositsioonile. „Nädalavahetus tõestas, et Mercedese mootor on Ferrari omast kindlasti parem,” kiitis mees ise: „Terve meeskond, ka tiimikaaslane Valtteri Bottas töötasid suurepäraselt ja ma võlgnen selle võidu neile. Mulle meeldib siinsete fännide kirg. Ferrari poolehoidjad on fantastilised! Aga meilgi on siin hulgaliselt toetajaid.” Märkimisväärt on ka asjaolu, et see oli Hamiltonile juba kolmas järjestikune võit Itaalias.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga