Ecstasy praadis tema aju. Sa ei usu kunagi, milline ta nüüd on.

Amy Thomson on täiesti tavaline teismeline tüdruk. Ta on ilus, talle meeldib sõpradega väljas käia ning ta on koolis üsna populaarne. Tavaliselt ei ole tal mõnuainetega midagi pistmist, aga pärast ühte saatuslikku pidu muutub tema elu kardinaalselt.

Läinud sõpradega peole, tahtis grupp vaid mõnusalt aega veeta, aga keegi pakub neile läbipaistva kapsli, mis on täis valget pulbrit. See on lihtsalt ecstasy, ütleb ta neile, nii et ärge muretsege.

praetud aju 1

Amy ja 3 tema sõpra võtavad kapslid sisse. Siis saabub šokk: kokkuvarisemine ja teadvuse kaotus. Kiirabi kutsutakse kohe.

praetud aju 2

Tema kolmel sõbral veab, aga Amyl mitte. Amy on koomas ja tema aju on tõsiselt kahjustada saanud. Ema ning nõbu Kayla on haiglavoodi kõrval ja kardavad tema pärast. Nad tahavad enda rõõmsameelset ja armastavat Amyt tagasi.

praetud aju 3

Aga, kui Amy uuesti ärkab, ei ole ta enam endine. Ta suudab vaevu rääkida ning hääldab ebaselgelt. Halvim on aga see, et ta ei ole võimeline liikuma ja peab kasutama ratastooli.

praetud aju 4

Kayla postitas video Amyst Youtube’i. See näitab, mida võib üks tablett rõõmsale teismelisele teha.

https://www.youtube.com/watch?v=JKfO8O8Cwpw

Söödud kapsel praadis Amy aju enam-vähem ära, jättes talle ainult võime rääkida ja seda ka läbi ekstreemse pingutuse.

praetud aju 5

Vahepeal on vahistatud naine ja mees, keda kahtlustatakse noortele saastunud mõnuainete müümises.

praetud aju 6

Aga Kayla ja Amy ema jaoks ei ole vahet. Nad lihtsalt tahavad endist Amyt tagasi. See video Amyst peaks olema hoiatus kõigile, et tundmatud ained on ohtlik mäng. Jaga seda postitust kõigiga, keda sa tead.

Üks kommentaar

  1. Veel 1 põhjus miks peaks illegaalsed ained riigi poolt reguleeritud olema.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga